FASÁDNÍ SYSTÉM PONZIO® PF152ESG

Krycí bezrámová stěna se systémem konstrukčního lepení - tento systém je určen k tvorbě lehkých dělících stěn a jiných prostorových konstrukcí. Nosným prvkem je konstrukce na bázi sloupků a příček systému PONZIO® PF 152 a široký výběr profilů, které zahrnuje. Z vnější strany tvoří systém PONZIO® PF 152 ESG jednotnou hladkou skleněnou stěnu rozdělenou svislými a vodorovnými přímkami o šířce 22 mm (při použití silikonu odolného vůči nepříznivým vlivům počasí) nebo 28 mm (při použití systémového uzavíracího těsnění).

ZÁKLADNÍ PARAMETRY
Stavební hloubka: 52 mm
Šířka sloupků: 52 mm
Šířka příček: 52 mm
Šířka vnějších krycích lišt: 51 mm
Tloušťka zasklení/výplně: 28, 30, 32 mm
 
TEPELNÁ PROSTUPNOST RÁMU
Uf: 1,95 - 1,7 W/m2K

Možnost tvorby výklopných oken umístěných vedle sebe, která se dají nezávisle na sobě otvírat. Povrch stěn je možno upravovat dvěma způsoby - silikonem, nebo zvlášť navrženým maskovacím těsněním. Tento systém disponuje výbornými tepelně a zvukově-izolačními vlastnostmi.

KOVÁNÍ A ZÁMKY

Značková kování FAPIM®, Dr. Hahn®, KFV®, SIEGENIA-AUBI®, SOBINCO® a SAVIO®.

Varianty: klika-klika s rozetou nebo klika-koule.

Jednobodový zámek ve standardním provedení.

TĚSNĚNÍ

Těsnění ze syntetické pryže s prodlouženou životností EPDM.
ZASKLENÍ/VÝPLNĚ

Jednoduché nebo vícenásobné zasklení jakýmkoliv druhem skla nebo neprůhlednými panely

(tloušťka 28, 30 a 32 mm).

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Tyto hliníkové profily jsou dostupné v lakované verzi ve všech barevných odstínech palety RAL® (také dvojbarevné, rustikální a imitujíci dříví), dále pak anodizované v barvách: zlatá, tmavě hnědá, šampaňská nebo odstínu přirozeného hliníku. Nanášení barev je prováděno v moderní práškové lakovně technologickým procesem vyhovujícím evropským normám, který je stvrzen jakostní značkou QUALICOAT® zaručující mnohaletou nejvyšší kvalitu povrchu hliníkových profilů.

Standardní barvy/imitace dřeva

Bílá (RAL 9016); Hnědá (RAL 8017); Šedá (RAL 9006). Zlatý dub (bílá/zlatý dub); Ořech (bílá/ořech).

RI
RI
RI
RI
RI