FASÁDNÍ SYSTÉM PONZIO® PRO KONSTRUKCE ZIMNÍCH ZAHRAD PF152WG

Tento systém je určen pro realizace zimních zahrad a jiných prostorových konstrukcí. Konstrukce střešní plochy systému může být provedena použitím fasádních profilů používaných u systému PF 152 nebo na bázi profilů systému PF 152 WG obrácených krovů. Celek může být založen na fasádních sloupcích, sloupcích u okenních a dveřních systémů a také na zesílených systémových sloupcích PF 152 WG. Systém střešních krovů umožňuje použití standardních zasklívacích lišt z okenních a dveřních systémů. Spoje krovů s příčkami jsou řešeny stejně jako je tomu u fasádního systému PF 152.

ZÁKLADNÍ PARAMETRY
Stavební hloubka: 139 mm, 159 mm
Šířka sloupků: 98 mm, 66 mm
Šířka příček: 62, 76, 97, 99, 111 mm
Šířka vnějších krycích lišt: 75 mm
Tloušťka zasklení/výplně (po 2 mm): 8 - 42 mm
 
TEPELNÁ PROSTUPNOST RÁMU
Uf: 2,5 - 1,3 W/m2K

Systém umožňuje vytváření značně komplikovaných konstrukcí (kloubový systém používaný u částí střech, stěn a okapů umožňuje natáčení ploch v rozmezí od 7 do 45 stupňů sklonu). Střešní systém je plně kompatibilní s odsuvnými, okenními a dveřními systémy z nabídky značky PONZIO®.

KOVÁNÍ A ZÁMKY

Značková kování FAPIM®, Dr. Hahn®, KFV®, SIEGENIA-AUBI®, SOBINCO® a SAVIO®.

Varianty: klika-klika s rozetou nebo klika-koule.

Jednobodový zámek ve standardním provedení.

TĚSNĚNÍ

Těsnění ze syntetické pryže s prodlouženou životností EPDM.
ZASKLENÍ/VÝPLNĚ

Jednoduché nebo vícenásobné zasklení jakýmkoliv druhem skla nebo neprůhlednými panely

(tloušťka 8 - 42 mm (po 2 mm)).

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Tyto hliníkové profily jsou dostupné v lakované verzi ve všech barevných odstínech palety RAL® (také dvojbarevné, rustikální a imitujíci dříví), dále pak anodizované v barvách: zlatá, tmavě hnědá, šampaňská nebo odstínu přirozeného hliníku. Nanášení barev je prováděno v moderní práškové lakovně technologickým procesem vyhovujícím evropským normám, který je stvrzen jakostní značkou QUALICOAT® zaručující mnohaletou nejvyšší kvalitu povrchu hliníkových profilů.

Standardní barvy/imitace dřeva

Bílá (RAL 9016); Hnědá (RAL 8017); Šedá (RAL 9006). Zlatý dub (bílá/zlatý dub); Ořech (bílá/ořech).

RI
RI
RI
RI
RI