Hlinikové systémy

   

   

barvy-a-dekory   


KATALOGY

PRODUKTOVÝ KATALOG 2013

Kompletní nabídka produktů a příslušenství společnosti RI OKNA a.s. pro rok 2013.

stahuj 5 MB >

KATALOG PARTNERSTVÍ RI OKNA®

Historie, současnost a jiné informace o společnosti RI OKNA a.s.

stahuj 5 MB >


HLINÍKOVÁ OKNA A DVEŘE - SYSTÉMY PRO RODINNÉ DOMY

Hliníková okna - realizace hliníková okna - realizace

7 DŮVODŮ PROČ VOLIT HLINÍKOVÉ SYSTÉMY

SOULAD S TEPLEM

Protože hliník je dobrý vodič tepla, musí být profil složen ze dvou částí, které jsou pevně spojeny pomocí izolačních můstků. Tento izolační prostor může být navíc vyplněn izolačními vložkami a navíc díky přídavným tepelným těsněním lze dosáhnout různých tepelně izolačních vlastností dle přání investora. Díky tomuto zázraku techniky splňují hliníkové systémy přísné požadavky našich i evropských norem.

POŽÁRNÍ ODOLNOST

Hliník je nehořlavý materiál. Umocní-li se jeho mohutnost speciálními doplňky a těsněním, může získat různé stupně požární odolnosti.

VZDOR PROTI VODĚ

Oproti většině jiných kovů hliník nerezaví. Je otázkou, kolik let při správném používání může takový výrobek vydržet. 20, 50, 90 let?

KLÍČ KE SPOKOJENOSTI

Pro splnění Vašich představ a očekávání jsme se rozhodli nabízet nejkvalitnější řadu hliníkových profilů PONZIO® založenou na vícekomorovém principu. Tepelně izolační vlastnosti a zvukový útlum hliníkových profilů pro jsou vynikající a zcela jasně splňují vysoce nastavenou laťku standardů moderního bydlení.

ŘÍCI DŮM UŽ DNES NESTAČÍ

Vývoj v současném stavebnictví nabízí široké možnosti komfortu bydlení. Hliníkové systémy v požadované kvalitě se dovedou nejlépe přizpůsobit těmto moderním trendům. Díky našim hliníkovým produktům vtisknete svému domu jedinečnou originalitu a získáte bezprostřední kontakt s Vaší zahradou či projevy přírody, aniž byste slevili z Vašeho pohodlí a jistoty teplého domova.

HARMONIE BAREV

Díky anodické oxidaci můžeme u našich hliníkových oken zachovat pravý efekt přírodního hliníku, aniž bychom se báli jeho zestárnutí. Eloxováním lze získat až 10 tónů kovového vzhledu. Pro koho je kov opticky příliš studený materiál, toho rozehřejeme více než třemi sty druhy barev, které jsou na hliníkové okno nanášeny práškovou technologií. Využíváme kompletní stupnice RAL® a nabízíme i metalické barvy, které jsou známé spíše z automobilového průmyslu.

POHYB A OVLÁDÁNÍ

Okno s funkcí otvíravě sklopnou zná už skoro každý. Znáte ale výhodu fukce sklopně otvíravého hliníkového okna? U hliníkových systémů lze otvíravé části i posouvat, vyklápět ven či skládat jako harmoniku.

PROSKLENÉ HLINÍKOVÉ KONSTRUKCE (FASÁDY)

hliníkové systémy - realizace hliníkové systémy - realizace

JSTE NÁROČNÍ, JDETE ZA SVÝM CÍLEM A NECHCETE BÝT OMEZENI VE VAŠICH PŘEDSTAVÁCH?

Jedině Vám jsou určeny naše hliníková okna, hliníkové sestavy sestavy a výrobky. Uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky, kteří nechtějí slevit ze svých snů, touží po výjimečnosti, dokonalém provedení detailů a bezkonkurenční odolnosti.

ARCHITEKTURA KOVU A SKLA

Hliníkové konstrukce nabízí plné využití nejvzácnějšího architektonického prvku: skla. Naše výrobky minimalizují pohledové plochy rámů a rastrování natolik, že vytváří dojem jednolitosti. Čistý tvar sám o sobě - nic nevyjádří originalitu Vaší stavby lépe. Díky svým vlastnostem mohou být otvíravé plochy hliníkových konstrukcí větší a pevnější než u jiných materiálů. Hliníkové systémy zároveň umožňují zasklívat nadrozměrné tabule skel o hmotnosti přesahující 500 kg.

ZÁRUKA KVALITY

Je skryta v použití osvědčeného hliníkového systému značky PONZIO®. Za použití nejmodernějších obráběcích a spojovacích strojů ELUMATEC® zaručíme tu nejvyšší úroveň zpracování profilů a kompletaci výrobků. Lakování profilů pro veškeré prvky provádíme jen ve fasádní kvalitě a tedy s mimořádnou odolností (technologie QUALICOAT®).

RECYKLACE

Hliníková okna a obecně všechny výrobky z hliníkových profilů i skla jsou stoprocentně recyklovatelné a po své službě nijak nezatěžují naše životní prostředí.

FASÁDNÍ PROFILY PONZIO®

Tepelně izolační konstrukce z materiálů na bázi vysoce odolného laminátu jsou vhodné především ke stavbě v kolmých či polygonálních fasádách a ve střešních konstrukcích. Splněná kritéria přísných evropských norem znamenají mimořádnou odolnost proti všem myslitelným klimatickým jevům jako bouřky, silné deště, poryvy větru apod. Za účelem zlepšení tepelné izolace jsou hliníkové profily odděleny polyamidovými prvky, které pro další snížení koeficientu tepelné prostupnosti mohou být vyplněny izolačními vložkami.

RI
RI
RI
RI
RI