SLIDING SL 1600 tt / tt+ / tt HI

Posuvný systém je určen především pro vnější konstrukce a byl vyvinut pro nejnáročnější zákazníky. Splňuje vysoké požadavky na izolační vlastnosti a současně nabízí vysoký komfort ovládání. Jednoduše tak můžete otevřít téměř celou stěnu Vašeho pokoje a mnohem více tak propojit Váš domov s terasou a exteriérem. Mezi velké výhody systému patří možnost elegantního zapuštění do podlahy, čímž je docíleno minimální spáry mezi podlahou a rámem.

Hliníkové zdvižně posuvné dveře značky PONZIO® jsou tepelně izolovaným posuvným systémem s detailně propracovaným konceptem, který splňuje vysoká očekávání uživatele, vysokou kvalitu, izolaci a disponuje velmi snadným ovládáním. Struktura profilů umožňuje provedení stabilních velkorozměrových konstrukcí a to až šestikřídlových o maximální hmotnosti křídla 400 kg. Jedná se o tříkomorové profily s přerušeným tepelným mostem. Polyamidový tepelný most je vyztužen skelnými vlákny. Tento systém je perfektně odolný vůči nepříznivým klimatickým vlivům.

ZÁKLADNÍ PARAMETRY
Stavební hloubka rámu (1-kolej): 160 mm
Stavební hloubka rámu (2-kolej): 160 mm
Stavební hloubka rámu (3-kolej): 247 mm
Stavební hloubka křídla: 67 mm
Výška rámu: 47 mm
Výška křídla: 94 mm
Pohledová výška: 125 mm
Uw 1,3 - 1,7 (verze "HI" 1,2 - 1,6)
 
Zasklení/Výplně izolační dvojsklo nebo izolační trojsklo se součinitelem prostupu tepla Ug až 0,5 W/m2K. Hloubka zasklívací drážky 12 - 51 mm.
 
Značková kování a zámky PONZIO® a G-U®. Varianty: klika-mušle nebo klika-klika s cylindrickou oboustrannou vložkou FAB® 
 
Těsnění s prodlouženou životností (EPDM).
 
Maximální rozměry š x v: 3300 x 2200 mm nebo 1600 x 3000 mm. Rozměry nutno vždy konzultovat!

RI
RI
RI
RI
RI