Roletové systémy

Venkovní hliníkové rolety Vám budou sloužit nejen v rodinném domku, na oknech bytů a kanceláří, ale i v prostorách určených k podnikatelské činnosti. Jejich design i široká škála barev dodá celému objektu na atraktivitě a výrazně oživí jeho vzhled.

NOVINKA NA TRHU !!!!

Žaluzioroleta - předokenní roleta s funkčními klapkami


 dsc0002-edit print10x15  dsc0015-edit print10x15  dsc0018 print10x15  dsc0020 print10x15
  • Jedinečná kombinace předokenní rolety a venkovní žaluzie.
  • Pancíř rolety je složený s lamel bez perforací, mezi které je možno vložit libovolný počet funkčních klapek.
  • Princip funkce klapek spočívá v tom, že po spuštění rolety do spodní polohy dojde tlakem k dosednutí pancíře a tím k otevření pohyblivé části klapky.
  • V nepohyblivé části klapkové lamely jsou prostřiženy obdélná okénka, které slouží k prostupu světla do místnosti a zároveň zajišťují komfortní větrání.
  • Profil klapky při otevření navíc chrání před nepříznivými vlivy počasí a brání přímému pohledu do prostoru za roletou.
  • Po povytažení rolety směrem nahoru se klapky uzavřou.


Odkaz na funkci rolety ZDE 

Rolety pro dodatečnou montáž


 dsc0023-edit print10x15  dsc0027-edit print10x15
  • Bezpečí, tepelná izolace - to jsou některé výhody předokenních rolet s viditelným boxem.

Rolety s fasádním boxem

  • Vaše rolety jsou přirozenou součástí Vašeho domu díky FASÁDNÍMU BOXU.

Volba správného typu závisí na požadavcích, které budete na výrobek klást. Abychom vyhověli potřebám všech zákazníků, nabízíme širokou paletu hliníkových lamel vyplněných polyuretanovou pěnou. Těm z Vás, kteří upřednostňují ochranu proti násilnému vniknutí, doporučujeme extrudované lamely v kombinaci s dalšími osvědčenými zabezpečovacími prostředky, jako jsou např. zajištění na klíč, zastrče a automatická jištění. Ovládacích systémů je několik druhů, od ručního ovládání lankem, páskem nebo pružinou až po elektromotory řízené dálkovým ovládáním.

Hliníkové profily, vyráběné na plně automatických linkách, a pečlivě vybrané materiály garantují stálou a neměnnou kvalitu všech komponentů. Používané barvy jsou odolné proti otěru a nepodléhají působení vlivů znečištěného prostředí. I po letech zůstanou jejich barvy stejně výrazné.

Ovládání rolet pomocí spínačů nebo dálkového ovládání bude hračkou i pro Vaše děti. Stačí jen zmáčknout tlačítko a rolety se tiše nastaví do polohy, kterou si budete přát. Ovšem nemusíte s roletami manipulovat vůbec. Řídící automatické systémy Vám umožní naprogramovat v týdenním cyklu pohyb rolet podle Vašich představ.Aktuální vzorník lamel

 dsc0021-edit print10x15

RI
RI
RI
RI
RI