RÁMOVÉ A BEZRÁMOVÉ ZASKLENÍ BALKÓNŮ A LODŽIÍ

Rámový/Bezrámový zasklívací systém balkónů a lodžií zajišťuje nejen minimalizaci tepelných ztrát, ale také účinnou ochranu proti vlivům nepříznivého počasí, hluku, prachu či exhalacím. Také se jedná o účinnou překážku proti vloupání. Zasklením balkónu nebo lodžie vzniká nová užitná plocha, fasádní dekorace a zároveň se automaticky zvyšuje hodnota celé nemovitosti. Systém je velmi snadno ovladatelný a nenáročný na údržbu.

BEZRÁMOVÝ ZASKLÍVACÍ SYSTÉM
ZÁKLADNÍ PARAMETRY
Rozměr křídla: 300 - 1400 mm
Výška zasklení: 2700 mm
 
ZASKLENÍ
Kalené sklo 6, 8 a 10 mm
 
VLASTNOSTI SYSTÉMU
Jednokolejka - posuvně otvíravý systém.

Osazení v hliníkovém profilu.

Standardní barvy konstrukce jsou bílá a ELOX® F1.


RÁMOVÝ ZASKLÍVACÍ SYSTÉM
ZÁKLADNÍ PARAMETRY
Rozměr křídla: 400 - 1400 mm
Výška zasklení: 2500 mm
 
ZASKLENÍ
Sklo CONNEX® 3.3.1, 4.4.2
 
VLASTNOSTI SYSTÉMU
Dvou- a tříkolejka - posuvný systém.

Osazení v hliníkovém profilu.

Standardní barvy konstrukce jsou bílá a hnědá.

U vyšších sestav se používá kalené sklo.

Posuvně-otvíravý systém, jednokolejka. Vysoce odolná konstrukce z nejkvalitnějších materiálů umožňující, díky inovačním technologiím, bezpečné a pohodlné zasklení balkónu nebo lodžie bez zásahu do vzhledu fasády stavby. Nenáročná údržba - bezproblémové čištění skel z vnitřní i vnější strany.

Posuvné/Skládací části tohoto zasklívacího systému balkónů a lodžií jsou technologicky a kvalitativně na té nejvyšší úrovni. Systém nijak nenarušuje architektonické řešení fasády, naopak spíše dodává na estetické hodnotě, protože architektura kovu a skla je vysoce elegantní ve všech ohledech.

Zasklení balkónu či lodžie vede v podstatě ke vzniku nové „místnosti“, kterou je možno obývat v kterémkoliv ročním období za jakéhokoliv počasí. Skleněné tabule jsou bezpečně umístěny v kolejničkách vklíněných mezi stropem a zábradlím nebo podlahou.

Veškeré součásti tohoto systému jsou zpracovány s nejvyšší přesností a za využití nejmodernějších inovačních technologií. To vše při neomezeném výhledu do okolní krajiny z tepla Vašeho domova.

RI
RI
RI
RI
RI